saç çıkarma uzatma tedavisi için bitkisel çözüm Google

saç çıkarma uzatma tedavisi için bitkisel çözüm

Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir. saç çıkarmaya Bazı ilaçların kullanımı beslenme bozuklukları stres gibi faktörlere saç uzatmaya bağlı olarak saç uzamasında yavaşlama olasıdır. Saç köklerinin beslenmesini bozan durumlarda da saç uzaması yavaşlar. Sigara yine damarları büzücü etkisi ile kan dolaşımını bozan ve besinlerin oksijenin hücrelere ulaşımını engelleyen bir faktördür.

- 50 ml Susam Yağı
- 50 ml Ceviz Yağı
- 50 ml Çörek Otu Yağı
- 20 ml Çam Terebentin
- 2 ampül E Vitamini
- 2 ampül B Vitamini

Kullanımı : Bütün ürünler karıştırılır ve haftada 2 – 3 kez uygulanır. Bu karışım hafif nemli temiz bir saça uygulanır ve streç flme sarılır üzeride temiz sıcak bir havlu ile kapatılır yaklaşık 2 saat kadar beklenir bitkisel bir şampuanla yıkanır. Şampuanın bitkisel olması çok önemlidir kimyasal şampuanlar saç tellerini inceltir ve dökülmesine sebep olabilir. Ayrıca bu formül saçlarınızı güçlendirir ve dökülmesine engel olur.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>