ömer coşkun sigara bırakma Google

ömer coşkun

Dr. Ömer Coşkun Bitkisel Sigarayı Bırakma Tableti
Kısa Sürede Tamamen Sigara Bağımlılığından Kurtulmanıza yardımcı bitkisel İçeriktir.

Sigara Bırakma Ürünü Yard. Doç. Dr. Ömer Coşkun Tarafından Formüle Edilmiştir ve Nicdur ISO Kalite Belgeli Coşkun Tıp Tesislerinde Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Onayı İle Üretilmektedir. Sigara Bırakma Tabletleri Tamamen Bitkisel İçeriklidir.

NICDUR – Sigarayı Bırakmak İçin Bitkisel Çiğneme Tableti – 60 Tablet Sigaranın bırakılmasında yardımcı bitkisel tablettir. Sigara içmeden hemen önce dil üstüne alınan tablet hafif çiğnenir. Üstüne içilen sigaradan hiç bir tat alınmaz. İlk gün en fazla 15 tablete ihtiyaç duyulur. İkinci gün daha az, diğer günler çok daha az ve yedinci gün ancak 1-2 tablet gerekir. Ancak kişinin sigara bırakmak istemesi ve tabletleri düzenli kullanması gereklidir.

Ömer Coşkun’un formule ettiği sigara bırakma tableti herhangi bir ilaçla etkileşimi gözlenmemiştir. İlaç kullanan insanlar da nicdur tableti güvenle kullanabilirler.

İçerik
Karanfil özütü 300 mg
Cinchona officinalis özütü 120 mg
Lobelia inflata özütü 50 mg
Elagin özütü 5 mg
C Vitamin 60 mg
E Vitamin 10 mg
Çinko 5 mg
Sağlık Bakanlığı’nın izin verdiği bitkilerden oluşur.

Kullanım Şekli : Bir adet sigara bırakma tableti dilin üstüne alınır, hafif çiğnenir. Üstüne sigara yakılır.

Nicdur Saklama ve Diğer Ürün Bilgileri : Nicdur sigara bırakma tabletini serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Sigara Bırakma ürünü paketleme tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde tüketilmelidir. Nicdur tamamen bitkiseldir. Nicdur sigara bırakma tabletleri içerisinde hiç bir kimyasal katkı yoktur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak gıda ve ziraat mühendisleri kontrolünde hijyenik şartlarda hazırlanıp ambalajlanmıştır.

ürün hakkında daha geniş bilgiyi : www.sigarabirakmak.gen.tr alabilirsiniz
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>