ömer coşkun kırkkilit otu Google

ömer coşkun

ömer coşkun kırkkilit otu

Saç dökülmesinin stresten tutun, çinko eksikliğinden, silisyuma kadar, toksin zehir almaktan tutun, karaciğere kadar pek çok sebebi vardır. Bir insana en çok oksijen lazım. Ondan sonra silisyum lazım. Silisyum deniz kumunda bol miktarda var. Biz aslında senede on gün gidip o kuma sabah akşam yatsak şifa bulacağız.

Silisyum, saç, tırnak, eklemler, yumuşak doku ve cilt için çok yararlı bir maddedir. Bir kadın sabah kalktığında yorgun ise, halsiz ise, her tarafı ağrıyor ise, bu durumda silisyum eksikliği olabilir. Bu gibi durumlarda kırkkilit otunun faydaları 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı kırkkilit otu 5 dakika fokur fokur kaynatılacak. mümkünse şekersiz içilecek. Normalde ağrı çeken, saçı dökülen, eklem sorunu olanlar her ne olursa olsun, kırkkilit otu çayını içsin.

Funda yaprağı zayıflamak için özellikle funda yaprağını öneriyorum. Kilo veremiyorum diyenler bölgesel yağlanmam var diyenler, bel basen bölgemde aşırı yağ var diyenlere bilhassa funda yaprağı çayı öneriyorum. 1 tatlı kaşığı funda yaprağı 1 bardak kaynamış suyun içine atılarak demlenecek 5 dakika sonra içilecek.

Kulak çınlaması için ginko biloba, üzüm çekirdeği ekstresi gibi maddeler kullanılarak tedavi edilebilir. Ayrıca bir çay kaşığı zencefili sabah akşam bala karıştırarak 1 tatlı kaşığı yiyebilirler. Bunun dışında ginko biloba’yı çay olarak tüketebilirler. Bir su bardağı sıcak suda 10 dakika demleyip sabah akşam içilecek.

Damar tıkanıklığı ve damar hastalıkları için üzüm çekirdeği çok faydalıdır. En başta damar hastalıkları olmak üzere, varis, varikosel, basur, farketmez . Bu gibi pek çok sorunda siyah üzüm çekirdeği Yapabilenler kuru siyah üzümü çekirdeği ile birlikte çiğneyerek tüketebilirler.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>