ömer çoşkun boy uzatma Google

ömer coşkun

ÖMER COŞKUN’DAN BOY UZATAN BUĞDAY ÖZÜ KÜRÜ

Herbalist doktor Ömer Coşkun boy uzatma konusunda faydalı olabilecek doğal bir bitki kürü açıkladı. Bu kür ile boy uzaması konusunda sıkıntısı Ruşeym, yani buğday özü ile yapılacak olan kür şu şekildedir:

HAZIRLANIŞI VE KULLANIMI

Ömer Coşkunun önermiş olduğu boyu uzatma küründe, ruşeym adı verilen ve buğday özü anlamına gelen bir madde var. Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise, günde 3 kaşık, tüketilebilir. Ayrıca, boyotuda kullanılabilir. Boyotu, yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür.

ömer çoşkun boy uzamasında bitkisel önerileri

Ömer Çoşkun Boy Uzaması İçin Boy Uzatma Kürü Çocuğun boyu nasıl uzar? Boy uzatmak için ne yapmak lazım? Boy uzatmak için ne yapmalı? Boy nasıl uzar? Boy uzatıcı şifalı bitkiler, boy uzatmak için doğal tedavi yöntemi, boy uzatma ilacı

Boy Nasıl uzar? Çocuğumun boyunu nasıl uzatabilirim?

Herbalist Ömer Coşkun çocukların boyunun uzamasını sağlayacak doğal ve basit bir formül verdi.

Boy Uzatma Kürü : Boy Uzaması İçin Bitkisel Çözüm

Boy uzatmak için ne yapmalıyım? Boy uzatmak için faydalı bitki çemen, diğer adı ise boy otu

Boy uzatmak için Bitkisel Çözüm: Boy uzatma Kürü Biraz zeytin yağının içine 1 tatlı kaşığı çemen ,1 çay kaşığı karabiber ilave edip karıştırın. Bu karışımı en az 5 gün bekletiyoruz. 5 günden sonra bu karışımı çocukların eklem yerlerine sürün. Çemen eklem yerlerine nüfuz ederek çocukların boyunun uzamasına katkıda bulunacaktır.

Çemen nedir?

Çemen, çemen otu bitkisinin tohumlarının kurutulmasıla elde edilir. Acımsı ve yanmış şeker tadındadır. Günümüzde en çok Ortadoğu ve Hint mutfağında kullanılır. Öğütülmüş olarak turşulara, çorbalara, soslara ve et yemeklerine katılır. Ayrıca sarımsak ve kırmızı biberle karıştırılarak pastırmanın üzerini kaplar. Çemen otunun diğer adı boy otudur.
Popüler Aramalar

  • boy uzatmak için bitkisel çözüm
  • boy uzatan bitkisel karışımlar
  • boy uzatan bitki çayı
  • boy uzatma karışımı
  • boy uzatma karışımları
  • boy uzatan karışımlar
  • dogal bitkilerle evde boy uzatma
  • boy uzatan karışım
  • boy uzatan şifalı bitkiler
  • boy uzatma için uygslabilecek yağlar ve karışımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>