ibrahim Saraçoğlu vitiligo ala hastalığı Google

ibrahim saraçoğlu

ibrahim Saraçoğlu vitiligo ala hastalığı

ibrahim Saraçoğlu vitiligo ala hastalığı için, ibrahim saraçoğlu kür olarak elma ve portakal kabuğu kürü tarifini açıkladı.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu vitiligo hastalarının özellikle yaz mevsiminde güneşli günlerde, sabah saat 10.00, öğleden sonra 16.30 saatleri arasında dışarı çıkmamasını tavsiye ediyor.

ibrahim Saraçoğlu vitiligo ala hastalığı için elma ve portakal kabuğu kürü

Malzemeler

- 1 adet yafa portakalının kabuğu,
- 1 adet Amasya Elmasının kabuğu,
- 1 çay bardağı su

vitiligo ala hastalığı kürü hazırlanışı : Suyu kaynattıktan sonra içine portakalın kabuğunu atın. 5 dakika kısık ateşte kaynatın. 5 dakika dolunca içine elma kabuklarını ilave ederek 3 dakika daha kısık ateşte kaynatın.

vitiligo ala hastalığı kürü kullanımı : Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa kadar soğuduktan sonra, vitiligo olan yerlerinize lapa şeklinde koyarak 15 dakika bekletin. 15 dakika sonra lapayı alın. 1 saat sonra o bölgeleri yıkayabilirsiniz.

Not : Elma ve portakal kabuğu kürü vitiligo hastalığınız başlangıç aşamasında veya en fazla 1 yıllık ise fayda sağlar. Bu kürü haftada 3 kez uygulamalısınız.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>