ibrahim saraçoğlu selülit Google

ibrahim saraçoğlu

ibrahim saraçoğlu selülit

Selülitlerden nasıl kurtulurum, selülit için şifalı bitkiler hangileridir” diyenlere Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu lahana kürünü önermektedir. Selülit için etkili olan beyaz lahana kürü aşağıdaki gibi hazırlanmaktadır.

Selülit tedavisi için beyaz lahana kürü

Kaynamakta olan yarım litre suyun içerisine 3-4 tane beyaz lahana yaprağı ilave edilir ve kısık ateşte, ağzı kapalı olarak, 15 dakika kaynatılıp haşlanır. Tadının daha güzel olması için lahana kürünün içine kesinlikle şeker vb yabancı maddeler karıştırılmamalıdır.

Bu kürden sabahları ve akşamlar ister aç karnına ister tok karnına 1 su bardağı kadar içilir. Her 3 günde bir, 3 gün ara verilerek, selülit kürü toplam 21 gün boyunca içilecek biçimde uygulanır. 21 gün tamamlandıktan sonra 21 gün küre ara verilir. Aradan sonra, yalnızca haftada 1 gün, sabah ve akşamları birer su bardağı içilerek, selülitlerden kurtuluncaya kadar haftalık küre devam edilir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>