ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi Google

ibrahim saraçoğlu

ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi

ibrahim Saraçoğlu saç dökülmesi için tavsiye ettigi kür, saçların dökülmesini önlemek için lavanta kürü nasıl kullanılır, saçlardaki etkisi ve uygularken neler yapmanızı açıkladı.

ibrahim Saraçoğlu saç dökülmesi için lavanta kürü

lavanta kürü hazırlanışı : Kaynayan 3 bardak suyun içine bir tatlı kaşığı lavantayı atarak 5 dakika yüksek sıcaklıkta demlendirin. 5 dakika demlendirdikten sonra ılınmasını bekleyip ılıkken süzün.

kullanımı : Önceden doğal yeşil sabun veya şampuanla yıkayarak temizlediğiniz saçınızı elde ettiğiniz lavanta suyu ile yıkayıp yarım saat etki etmesini bekleyiniz. Yarım saat sonra sadece su ile durulayıp kurutun makina ile de kurutabilirsiniz.

Saç dökülmesi durana kadar haftada bir ya da iki defa uygulayın. Saç dökülmesi durduktan sonra önleyici olarak zaman zaman uygulayabilirsiniz. Bu kürü saçları çok çabuk yağlananlar da gönül rahatlığı ile uygulayabilirler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>