ibrahim saraçoğlu nefes darlığı bronşite karşı yulaf samanı kürü Google

ibrahim saraçoğlu

ibrahim saraçoğlu nefes darlığı bronşite karşı yulaf samanı kürü

Bronşit, Solunum Yolu rahatsızlığıdır. Bronşit, solunum yolları mukozasının ve akciğerdeki solunum yollarının küçük bir kısmının akut iltihabıdır. Vakaların % 90 sebebi virüslerdir. Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı gibi rahatsızlıklar için, bitkisel çözüm arayanlara Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Yulaf Samanı Kürünü tavsiye ediyor.

İbrahim Saraçoğlundan Bronşit İçin Yulaf Samanı Kürü : Bu kür için özellikle, yulaf samanı olacak. Buğday ve arpa samanı kesinlikle olmaz diyor, İbrahim Saraçoğlu.

Yulaf Samanı Kürü hazırlanışı : Kaynamakta olan 1 litre suyun içine, bir tutam yulaf samanı atılır. Ağzı kapalı olarak, hafif ateşte 5 dakika kaynatılır. Soğuduktan sonra süzülür ve suyu içilir. Bu kür, 3 hafta boyunca, haftada 2 çay bardağı içilir. 3 haftadan sonra şikayetin seyrine göre yine devam edilir. Her içim için, yulaf samanı kürü taze olarak hazırlanır. Kesinlikle 10 saatten fazla beklemiş yulaf samanı suyunu, haricen veya dahilen kullanmayınız.
One Comment

  1. yusuf oz diyor ki:

    ıkı cay bardagı kac gram yapar bırlıtre su kullanıyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>