ibrahim saraçoğlu incir kürü Google

ibrahim saraçoğlu

ibrahim saraçoğlu incir kürü

İbrahim Saraçoğlu seda sayan programında incir kürü hakkında bilgiler verdi. sabahın sedası ibrahim saraçoğlu verdigi kürler incir kürü kolay hamile kalma ve yumurta sayısını artırma yoluyla hamile kalmayı kolaylaştıran incir kürünün tarifi.

İbrahim Saraçoğlu incir kürü hazırlanışı : 500 gram kaynayan suyun içine 15 adet kuru incir atılarak 20 dakika kadar ağzı kapalı şekilde kaynatılır. Kaynadıktan sonra ılıması için beklenir. Kür ılıdıktan sonra tülbent yardımı ile süzerek kullanıma hazır hale getiriniz. 3 parçaya ayırdığınız kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 10-15 dakika önce aç karnına içiniz.

İbrahim Saraçoğlu incir kürü kullanımı : Bu kür 2 kez 21 günlük periyotlarla uygulanır. İlk uygulamada 21 günün ardından 7 gün ara vermeniz ve daha sonra tekrar 21 gün incir kürünü kullanmanız gerekli. Lütfen yumurta sayısının istenilen şekilde artması için kürü hergün taze olarak hazırlayınız. İbrahim Saraçoğlu 21+7+21=49 günün sonunda yumurta sayınızın 2 kat artacağını vurguladı.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>