ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü Google

ibrahim saraçoğlu

ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü

prof dr ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü için tavsiye ettigi kür, boyu uzatmak ve boy uzamasını sağlamak için uygulanan boy uzatma kürü 12 – 22 yaşları arasında olan gençler için uygulanabilmektedir. Boy uzatma uygulaması ile yaşa göre buy uzatılabilme ortalaması aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Boy uzatma kürünün uygulanabildiği üst sınır yaşı 22 yaşdır. Boy uzatma kürü 6 ay ile 2 yıl uygulanabilmektedir.

Boy uzatma kürü uygulaması için iki kural vardır.

Birinci kural, Torik, palamut, uskumru veya kefal balıklarından birisinden haftada en az 3 kez 200-250 gram buğulama veyahut ızgara olarak yemektir. Torik, palamut, uskumru, kefal balıklarının sırt kısmında bulunan siyah etli kısım boy uzatma için etkili olan kısımdır.

ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü nedir nasıl uygulanır : Çocuğunuza 12 yaşına kadar haftada 3 kez 250 gram, bu dört balıktan birisinin özellikle palamut balığının ızgara ya da buğulamasını yaptıktan sonra derisini kaldırıp sırt kısmında bulunan siyah etli kısmını yedirirseniz çocuğunuzun boyunun daha hızlı uzamaya başladığını hayretle göreceksiniz.. 12 yaşından sonra bu kür yeterli olmadığından bitkisel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

İkinci kural ise, hiç bir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın altı ay müddetle haftada 1 kere demlenip içilmesi gerekiyor. Boy uzatma kürü için bitkisel destek olan bitki çayı Prof. Dr ibrahim saraçoğlunun http://www.saracoglu.at/ sitesini ziyaret edebilirsiniz
Not: Önerilen besin maddesi ve bitkisel çay hormon içermemektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>