cinsel ilişki nedir nasıl yapılır Google

cinsel ilişki nedir nasıl yapılır

İlişkiyi bilinçli yapmak, bir sanattır. İdeal ilişkide kadına da erkeğe de eşit oranda sorumluluk düşer. keyif alma ‘iyi ilişkinin son noktasıdır. “Süper ilişki” diyebileceğimiz bu devrede zamansızlık duygusu yaşanır. Saatler bir dakika gibi geçer ya da iki saniye sonsuzluğu ifade eder. Süper ilişki deneyimleri olan kadınlar, ilişki sırasında kendilerine “İyi görünüyor muyum?”, “Beni beğeniyor mu?” gibi bilinçsizce sorular sormazlar. O anın tadını çıkarmaya ve beyinlerini başka şeylerle meşgul etmeye bakarlar.

İşte Gerçekler

Boşlukta kaybolma duygusu : İyi ve doyumsuz ilişkide kadın, o derece keyif alır ki, çevresini, nerede olduğunu, hatta neredeyse eşini bile unutur. İlginç olan, kendilerini kaybeden bu kadınlar, tahminlerinden çok daha güçlü duygular yaşadıklarını itiraf ederler.

Tek kişi olma duygusu : Süper ilişki sırasında, hiç değilse ilişkinin bir bölümünde, kadın kendisiyle, dünyayla ve eşiyle bütünleştiği duygusuna kapılır. Konsantrasyon güçlüğü çekmez. Beynini rahat şekilde yaşadığı ana verebilir. Bu da vücudunun ilişkiye tepki vermesini kolaylaştırır.

Mükemmellik duygusu : ilişki nedir nasıl olur Yatakta en iyi anları sorulduğunda kadın, cevap vermekte zorlanır. Bu da ilginç anları ve keyifleri birbirinden ayırmakta çektiği zorluktandır. ilişkinin her bölümü ve her ilişkiye özeldir. Çünkü her şey öylesine mükemmeldir ki…

Güvenlik hissi : Bir çok kadın, süper ilişki barış ve güven dolu anlar olarak niteler. Zaten bir kadın, sadece güvende olduğunu hissettiğinde bu kadar rahat bir ilişki yaşayabilir.

Belirginlik : ilişki kaç gün yapılır Süper ilişki sırasında karşınızdakine açık olmamak imkansızdır. Bir çift, birbiriyle ne kadar çok duygularını ve kişisel arzularını paylaşırsa, ilişki o kadar parlak ve doyurucu olur. Erkeğe göre Süper ilişki Bir erkek, ilişkiye girdiği kadının kendisini önemsediğini ve istediğini hissettirmesini süper ilişki diye tanımlıyor.

Yine her türlü istek ve beklentilerini kadının da paylaşmasını süper ilişki olarak görüyor.

- Ön ilişki sırasında birbirlerini karşılıklı uyarmayı bekliyor.
Genelde erkekler, ilişkiden önce kadınların içmesini ve sigara içmelerini istemiyorlar.

İlişkinin bitiminde hemen sırtını dönüp uyumasını sevmiyor ve ilişkiyi sadece birleşme olarak görmüyorlar. Ayrıca kadınların böyle düşündüklerini iddia ediyorlar.

Erkek, kendisinin kadına dokunup, kadının da aynı şekilde davranmasını istiyorlar.

Erkekleri neler uyarır?

- istengiğini hissettiren bakışlar…
- Yumuşak ve ipeksi bir ten…
- Kalın, dolgun ve hafif nemli dudaklar…
- Dolgun göğüsler…
- Saçını yukarıdan toplamış, güzel enseli kadınlar…
- Ayak bileklerinin inceliği…
- Bir kadının eğilip bükülürken, örneğin dans ederken yaptığı vücut çizgileri
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>