saç kırıklarını onaran doğal maske Google

saç Kırıkları için maske tarifi

saç kırıklarını onaran doğal maske şifalı bitki yağlarından elde edilen bitki yağları ile saç kırıklarına evde çözüm bulabilirsiniz. bitki yağı yada diğer bitki yağlarıyla karıştırarak saç bakım maskeleri hazırlayabilirsiniz. saç kırıklarını yok etme için saç bakımı bitki yağı kullananlar saçlarınızı mükemmel hale getirebiliyor. Saçlara uygulanan kimyasal boyalar, fön, saça uygun olmayan şampuan kullanımı gibi saça zarar veren ürünleri uygulamadan uzak durun. Bitki yağlarıyla hazırlanan saç bakım maskesini saçlarınıza uygulayarak saçlarınızın kaybettiği tüm iyi özelliklerinin geri kazanılması sağlanabilir. Saçdaki kırıklar, elektriklenmeler saçları bakımsız gösterir. Kırılmalara karşı uygulanan bitki yağlarıyla hazırlanan saç bakım maskesi saçınızın mükemmel bir görünüm almasını sağlar.

saç kırıklarına iyi gelen yağlar

- gül yağı
- badem yağı
- hintyağı
- zeytinyağı

saç kırıklarına ne iyi gelir : 4 ml. gülyağı, 32 ml. bademyağı, 32 ml. hintyağı ve 32 ml. zeytinyağını bir kabın içinde iyice karıştırın. Her gece yatmadan önce saç diplerinize masaj yaparak sürün. Saçınıza pamuklu bir bandana sarıp yatın ve sabah kalktığınızda saçınıza uygun bir bitkisel şampuanla saçlarınızı yıkayın. 3 gün arka arkaya bu saç maskesini yapıp bir ay sonra tekrar yapıldığında saç kırıkları geçer. toplamda üç kez Ayda 1 olmak üzere yaptığınızda saçlarınızın bakımlı, parlak ve muhteşem görünmesini sağlayabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>