ender saraç elma krom Google

ender saraç

ender saraç elma krom kullanımı

Ender Saraç elma krom nasıl kullanılır sorusuna yapmış olduğu televizyon programında cevapladı. Ender Saraç elma krom sayesinde ağır diyetlere dayanamayan yada kilo vermede oldukça zorlanan kişilerin kullanması sonucunda olumlu sonuçlar alabileceğini belirtti. Uzmanların normalde kilo verdiren hapların ilk aşamada kullanılması olumlu bakmadıkları fakat herkesin metabolizmasının hızlı çalışmamasının nedenlerine bağlı olarak uzman doktorun kontrolünde zayıflama haplarının kullanılmasında sakınca bulunmamaktadır.

Elma krom içeri itibari ile metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlayıp yağ yakışının hızlanmasını sağlar, B kompleks vitaminleri barındırdığından az beslenip zinde ve dinç kalmanızı sağlar. Diyabet hastalarında kan şekerini dengeler, LDL kolesterolü azaltmaya, iyi huylu olan HDL kolesterolün yükselmesine yardımcı olur. Bayanlarda adet ağrılarının giderilmesine ve içindeki doğal asitler ve enzimler sayesinde kanın sağlıklı ve ince akmasına nende olur.

Ender Saraç elma kromun kullanımı ise ; 6 kilodan fazla olanlar bol su eşliğinde sabah kahvaltılarından 20 dakika kadar önce 1 adet, akşam yemeklerinden 20 dakika kadar önce de 1 adet kullanılmalıdır. Elma kromun daha etkili olması için egzersiz ve sağlıklı bir diyet programı eşliğinde kullanılması daha doğru olmaktadır.

Elma kromu hamile yada bebek emziriyorsanız doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın. Bunun yanında insüline bağlı diyabet hastaları içinde doktora danışmadan kullanılması uygun değildir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>