ender saraç ayak kokusu Google

ender saraç

ender saraç ayak kokusu

Ender saraç ayak kokusu ile ilgili olarak günümüzde her 3 kişiden birinde görülen bu rahatsızlıkla ilgili olarak bitkisel formüllerle bu sorunun giderileceği bilgisini paylaştı. Ender Saraç ayak kokusuna bitkisel çözüm önerilerine bakmadan önce ayak kokusunun başlıca nedenlerine bir bakalım. Ayak kokusu şikayeti olan sırf bu sorundan dolayı gün içinde mutsuz olmasına neden olabilir.

Ayak kokusunun oluşmasında ter, çorap ve ayakkabının etkisi çoktur. Bu 3 etken birleşince ayakta bakteri oluşmasına neden olur. Bunların dışında aldığınız besinlerde ayak kokusuna nende olabilir bunlara örnek verecek olursak kahve çekirdeği, kahve, baharatlar, bira, soğan ve kuşkonmaz listenin başında yer almaktadır.

Ender Saraç ayak kokusu bitkisel tedavi olarak evde hazırlaması çok basit olan tedavi şeklini paylaştığımız şekilde uygulayabilirsiniz.

Bir tane leğenin içine sıcak su koyun koyduğunuz suyun bileklerin hizasında olmasına özen gösterin suyun içine 4 yada 5 poşet çat atın suyumuz ılıklaşıncaya bekleyin, suyumuz ılık hale geldiğinde ayaklarınızı leğenin içine rahatlıkla sokabilirsiniz. Çay içinde barındırdığı Tanin maddesi sayesinde ayaktaki bakterilerin ölmesine ve gözeneklerin küçülmesine neden olur. Gözeneklerin küçülmesi ile birlikte ter bezleri daha az aktif hale gelmektedir. Bu işlemi bir hafta boyunca ara vermeksizin uygulayın mutlu sonuca ulaşacaksınız.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>