ender saraç avakado yaprağı Google

ender saraç

ender saraç avakado yaprağı

Ender Saraç avakado yaprağı faydaları olarak ilk sırada formda ve güzel görünmek isteyenlerin tercih etmesi gerektiğini söyledi. Ender Saraç avakado kürü ile metabolizmayı canlandırıp, boşaltım sisteminin daha verimli çalışmasına neden olup, vücutta oluşan ödemi atarak şişkinliği giderilmesini sağlayan tamamı ile doğal bir bitki olduğunun altını çizdi.

Ender Saraç avakado yaprağı ile hazırlayacağınız zayıflama çayı sayesinde sağlıklı zayıflamanın yanı sıra sağlığınıza da katkısı oldukça fazla bu bitki sayesinde arzu ettiğiniz hoş ve ince fiziğe kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Ender Saraç avakado yaprağı zayıflama çayı tarifi

malzemeler ; 2 adet orta boy avakado yaprağı, 1 tutam yeşil çay, 1 tutam kiraz sapı, 1 tutam mısır püskülü ve 3 adet sapları ile beraber olmak üzere maydanoz.

hazırlanışı ; temin ettiğiniz malzemeler 1 çay bardağı yada 1 su bardağı içindir. Temin ettiğiniz bütün bitkileri 2 dakika kadar kaynatın ve sonrasında 4 dakika kadar dinlendirdikten sonra bitkileri güzelce süzüp tercihen bir limon ekleyebilir bunun dışında kesinlikle şeker yada hiçbir tatlandırıcı ilave edilmeksizin sabah ve öğlen olmak afiyetle içebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>