ender saraç anne sütünü artıran yiyecekler Google

ender saraç

ender saraç anne sütünü artıran yiyecekler

Ender Saraç anne sütünü artıran yiyecekler hamilelik dönemindeki annelerin yada anne adaylarının çocuğun gelişim süreci acısından oldukça önemli olduğunu belirtti. Hamilelik sonrası sütü azalan anneler genellikle kulaktan dolma yada bilinçsizce yanlış beslenirler. Bazı beslenme çeşitlerinde ise sütün artışı söz konusu olabilir ama bu seferde sütün besleyiciliği azalabilir. Annelerin bu durumlarda sütü ve sütün besleyiciliğini arttırmak için tahin helvası, dut, beyaz üzüm ve incir yiyip bol miktarda su içmeleri gerekmektedir.

Ender Saraç anne sütünü artıran besinler olarak verdiği beyaz dut, dut kurusu annenin sütünü arttırırken kansızlığı da iyi gelmektedir. Bütün bunların yanı sıra ateş dürücü özelliği ve karaciğer için gerekli olan kuvveti sağlayıp, sindirim sistemine faydası oldukça fazladır. Beyaz üzüm ise anne sütünü arttıran özeliğinin yanı sıra kalp damar hastalıklarına bire birdir, ritim bozukluğunun da önüne geçmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>