şifalı yemekler kitabı Google

şifalı yemekler kitabı

Kozmik Bilim ekibi (KOBİK) aralıksız süren çalışmalarına bir kitap daha ekledi. Bu çerçevede “Yaşam Enerjisi” dizisinin beşinci kitabı olan Kozmik Bilim Işığında Şifalı Yemekler uzun çalışma ve emekler sonucu siz okuyucularla buluştu.

İnsanlığa faydalı olmak amacıyla ortaya çıkardığımız Kozmik Bilim Işığında Şifalı Yemekler isimli kitabın amacı karın doyurmak değil, sağlıklı beslenmeyi sağlamaktır. Bu hususta Tıp biliminin kurucusu ünlü hekim Hipokrat, “Yemeklerimiz ilaçlarımızdır. İlaçlarımız yemeklerimizdir” diyerek insan için bu çok önemli meseleye ışık tutar.

Kozmik Bilimin şuuruna erenler için yemekler sadece karın doyurmak amacıyla yenmez. Yemeklerin bedenimize ve ruhumuza verdiği şifası göz ardı edilmeden, tefekkür boyutu da unutulamaz.
Anadolu insanı olarak şifalı ve zengin bir yemek kültürümüz vardır. Orta Asya’dan başlayan göçlerden Selçuklu, Osmanlı ve Anadolu’ya dayanan bu zengin kültürün ürünü yemeklerimiz bütün dünya milletleri tarafından da çok beğenilmektedir.

Siz hiç, “Anadolu’nun yemekleri neden bu kadar çok beğenilir? Dünyanın en zengin mutfağı neden bize ait?” diye hiç düşündünüz mü? Unutmayalım ki bizim yemek kültürümüz dünyada eşi benzeri olmayan bir yemek kültürüdür.

Zikredilen bilgiler ışığından yola çıkan, Ahmet Maranki ve Elmas Maranki liderliğindeki Kozmik Bilim (KOBİK) ekibi, Anadolu’nun değişik yörelerinde yüzyıllardır bilinen ve insanımız için sağlık ve şifa kaynağı olan yemekleri bir araya getirdi.

19 Mayıs Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Executive Şef Sedat Çat ustanın güzel mutfak uygulamalarıyla da süsleyerek göz ve damak zevkinize uygun hale getirdiğimiz “Kozmik Bilim Işığında Şifalı Yemekler” kitabı, Türk kültüründe örneği olmayan bir kaynak eser niteliği taşımaktadır.

Anneler Müjde!

Kitabın içindeki tariflerin yanı sıra her yaştaki çocuklar için hazırlanan doğal mamalar ve çorbalar annelerin en büyük yardımcısı olacak!

Yemeklerin, meyve ve sebze sularının, şerbetlerin ve diğer yiyeceklerin hazırlanması, hamileler, çocuklar, ihtiyarlar, gençler ve farklı mizaçların neleri yiyip, neleri yememesi gerektiğine dair metodlar, meyve ve sebze sularının şifa etkisini kaybetmeden hazırlanması, meyve ve sebzelerin sağlıklı pişirilme metodları, hangi mevsimde nelerin yenmesinin şifa olacağı, bitkilerin içindeki besin değerleri, hangi besinlerin hangileriyle pişirildiğinde sağlıklı karışımlar meydana getirdiği, öğün sayısı, yeme vakitleri ve sağlıklı beslenme listelerini bulacaksınız.

Satışları milyona varan “Yaşam Enerjisi, Masajla Mucizevî Tedaviler, Noktalarla Mucizevî Tedaviler ve Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler” kitaplarından sonra hazırlanan bu eser, sağlıklı beslenmek ve yediğinden şifa bulmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir nitelik taşıyor.

Ahmet ve Elmas Maranki’nin 250′den fazla tarifi içeren eseri “Kozmik Bilim Işığında Şifalı Yemekler” kitabı tüm seçkin kitapevlerinden ve 0 212 533 01 33 numaları sipariş hattımızdan temin edebilirsiniz!

Kaynak : Maranki.com
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>