adet düzensizliği Google

ahmet maranki

ahmet maranki adet düzensizliği tedavisi

Her kadın, hayatının bir bölümünde adet düzeninde sapmalar, sancılar, gecikmeler ya da ara kanamalar yaşayabilir.

İnsan hayatında yaşanan stresler, sıkıntılar, ani kilo değişiklikleri, üzüntüler gibi pek çok etken adet düzenini etkileyebilir. Adet bozukluklarının hiç birisi normal değildir ve araştırılması gerekir. Çünkü kadın üreme sistemindeki bütün hastalıkların en sık verdiği belirti adet düzensizliğidir.

Hanımların en büyük sorunlarından biri her ay yaşadıkları adet düzensizlikleri, adet sancılarıdır. Bu aslında onlar için büyük bir sorundur. Sağlıklı bir adet olma süreci onların en doğal hakkıdır. Bu konuda Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin adet düzenleyici, adet söktürcü çay formülünü açıklıyoruz

Ahmet Maranki’nin adet düzenleyici olarak önerdiği bitkiler

Safran, rezene, havuç tohumu, karabaş otu,civanperçemi, papatya, nane, nergis, misk ve adaçayı, maydanoz, kimyon, anasondur.

Prof. Dr. Maranki yukarıdaki bitkilerle yapılacak çayların günde 3-4 bardak içilmesi durumunda adet düzenleyici, adet sökütürcü etkisiyle rahatlayacağınızı belirtmektedir. Yukarıda verilen bitkilerin hangisini isterseniz onu normal çay demleme şeklinde demleyip içmenizi öneriyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>