ahmet maranki saç dökülmesi Google

ahmet maranki

saç dökülmesi için bitkisel çözüm – ahmet maranki saç dökülmesi için bitkisel formüller – saç dökülmesine doğal çözüm

Doğum yapmak, sonbahar mevsimi, kronik hastalıklar, yanlış yapılan diyet ve rejim uygulamaları, uzun süren ruhsal gerginlikler gibi dönemler saç dökülmesinin artmasına neden olabilir.

Hatalı beslenmek, demir, kalsiyum, çinko, A, E, D vitamin lerinin eksikliği de saç dökülmesinde önemli olan etkenlerdendir.

Malzemeler
Bir tatlı kaşığı susamyağı
Bir tatlı kaşığı bademyağı
1/2 tatlı kaşığı hint yağı
2 ampul bepanten
2 ampul E vitamini ılık olacak şekilde bir kabın içinde karıştırılır.

uygulama : Bu karışım uygulamadan önce 2-3 dakika su buharına tutulan saçlı deriye, avuç içiyle ve yumuşak hareketlerle masaj yapılarak yedirilir. 10 dakika masaj yaparak saçlı deriye emdirildikten sonra bir şampuanla saçı aşırı zorlamadan yağın fazlası akıtılır.

Uygulama sonrasında saçlarınızı soyalı veya doğal saç kremleri ile nemlendirin.

Akşam yatmadan Çamyağı (çam terebentin değil), sarımsak yağı, badem yağı ve ceviz yağını eşit miktarlarda karıştırdıktan sonra saç diplerinize sürerek masaj yapın. Bone ile birkaç saat kadar kapatın. Sabah olunca saçınızı sirkeli ılık su ile yıkayın.

Not : Bu kürü uygulamaya 3 hafta devam edin.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>