ahmet maranki kürleri Google

ahmet maranki

ahmet maranki kürleri

Ahmet Maranki Zayıflama Tableti Kilolarınızla baş edemiyorsanız bir türlü diyet yapamıyorsanız Prof. Dr.Ahmet Maranki sizler için kilo vermenizi kolaylaştıracak tapletler üretti üstelik tamamen bitkisel.
Kozmik zayıflama tableti satışa sunuldu.Artık kilolarınızı kontrol altında tutabilecek,düzenli kullanımla, ayda 3 ila 6kilo verebileceksiniz diyen Maranki ürünün içinde bulunan bitkileri sıraladı,

Cosmicc bitkisel karışım tabletinin içindeki bitkiler

- Funda yaprağı,
- Kiraz sapı,
- Kekik,
- Rezene, Gibi zayıflatıcı ve yağ yakıcı etkisi klinik deneylerle kanıtlanmış bitkilerin içinde yer aldığı bu tableti denemenizdde fayda var.

Kullanımı : Sabah 2 tablet, öğlen 2 tablet,akşam 2 tablet aç karnına bol suyla içilmelidir.

AHMET MARANKİ BEL AĞRILARI VE BEL FITIĞI İÇİN ŞİFALI YAĞLAR

Prof.Dr Ahmet Maranki, Bel fıtığı, bel ağrıları, olanların ağrılarını azaltacak şifalı yağların olduğunu açıkladı.

bel fıtığı için ahmet marankiden hardal yağı önerisi

Bel fıtığı ve Bel ağrılarına şifa veren yağlar : ahmet maranki bel ağrıları için şifalı bitkiler, Hardal yağı veya zeytin yağını hafif ısıtın. bel bölgesinde bulunan belli noktalara ısıttığınız yağları masaj yaparak sürün ve belinizin ısınmasını sağlayın daha sonra streç filmle sarın ve sabaha kadar bekletin. Sabah kalktığınızda bir yumuşama fark edeceksiniz. 20 Gün uygulayın ağrılarınızın iyileştiğini göreceksiniz.

Ahmet Maranki – Karın Ve Bacaklarda Meydana Gelen Çatlaklara Kür
Ülkemizde batı ve güneybatı anadoluda yetiştirilir. Tohumları kullanılır, tohumlarından yüzde elli oranında yağ çıkar. Tohumlarının kabukları çıkarıldıktan sonra ezilmesi ile tahin elde edilir, en çok tohumları ve tohumlarından elde edilen yağı kullanılır.

Hangi hastalıklarda kullanılırdı : Kabukları çıkarılmış tohumu ezildikten sonra cam kavanoza konur ağzı iyice kapatılır kapalı yerlerde saklanır,günde bir tatlı kaşığı tok karnına yenilebilir. Zayıf mide, kabızlık, iktidarsızlık, nefes darlığı, bronşit, karaciğer rahatsızlıkları, böbreklerdeki taş, kum.

Susam yağı : Susam tohumları bir kavanoza doldurulur,üzerine ham ayçiçek yağı veya zeytinyağı doldurulurgüneşte iki ay bekletilir sonra süzülür bayanların karın ve bacaklarında meydana gelen çatlaklara sürülürse çok faydalıdır.

Ezilmiş susam tohumları eşit miktarda bal ile karıştırlır,cam kavanozlarda saklanır günde aç karnına sabak ve akşam birer tatlı kaşığı yenilirse kilo aldırır.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>